Mayer Su Arıtma Hakkında | Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Reverse Osmosis

Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Mayer Su Arıtma Hakkında

Günümüzde insanlar su ihtiyaçlarını çok farklı kaynaklardan sağlamaktadır. Günlük hayatta kullanılan bu suların temiz ve sağlıklı olması insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Su temizliğinin sağlanması için bir çok yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde hem günlük hayatta hem de endüstriyel alanda temiz su üretimi sağlanabilir. Mayer Su Arıtma da tam da bu anlamda önemli çözümler üretmektedir. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda, farklı bir çok yöntem uygulayarak su temizliği sağlamaktadır.Kullanılan yöntemler ve üretilen cihazlar, işinde uzman ekibimiz sayesinde yapılmaktadır. Ekibimiz üretim,kurulum ve teknik servis alanlarında hizmet sağlamaktadır.

Firmamız kendisine başvuru yapanların ihtiyaçlarını şu sıralamayı baz alarak çözer: Çözümün tanımı,çözümde çalışma gereken çalışanlar,projelendirme işlemleri,uygulama örnekleri,genel ve özel şartlar,projenin uygulanabilir olması ve bütçelendirme şeklinde sıralanabilir. Mayer su arıtma konusunda sektörde her zaman öncü firma olmayı başarmış, özel bir konuma sahip firmadır. Hızlı çözüm misyonu ile çalışan Mayer, kişi ve kurumların su konusundaki tüm ihtiyaçlarını efektif bir şekilde karşılamaktadır. Yaptığı işi profesyonel anlamda çalışarak yapan firmamız, kendisine başvuranların memnuniyetini önemsemektedir. Bu nedenle yapılan tüm işleri titizlikle, uzman ekibi ile yapmaktadır. Siz de su arıtma konusunda profesyonel hizmet almak istiyorsanız, aldığınız hizmetten maximum verim alıp memnun kalmak istiyorsanız Mayer’e başvurabilirsiniz.

Mayer Su Arıtma Çözüm Ortağınız
  • Su arıtma ihtiyaçlarınıza özel sistem üretimi
  • Üretilen su arıtma sisteminin tüm teknik bakım ve hizmeti
  • Üretim,bakım ve teknik servis sürecinin profesyonel yönetimi
  • Tüm bu süreçte eksiksiz destek

Firmanıza ihtiyacınıza özel alacağınız cihaz uzmanlarımız tarafından belirlenir. Cihaz belirlendikten sonra sizin de onayınız ile birlikte üretilmeye başlar.

Mayer Su Arıtma
Mayer Su Arıtma’nın Vizyon ve Misyonu

Mayer Kimya’nın varolma amacı sudan kaynaklı endüstriyel sorunların, müşterimize, çevremize, dünyamıza daha fazla zarar vermeden, en kalıcı ve ekonomik şekilde çözülmesidir. Mayer Kimya sadece çözüm üretir. Özellikle endüstrinin çeşitli alanlarında, daha önce kimse tarafından tasarlanmamış, entegre olabilen pratik çözümler Mayer’in sürekli gelişim stratejisinin temelidir.
Mayer geliştirdiği ürün, teknik ve ekipmanları paylaşıma açarak sektörün de kullanmasını amaçlar. Bu konuda yapılan başvurular genelde olumlu cevaplandırılır. Ayrıca sektöre yönelik, üniversitelerin arge çalıştırmalarını da destekleyen MAYER, yeni yaklaşımlar ve sorunların çözümüne yönelik yeni çözüm yöntemleri üretmektedir.

Bir Su Arıtma Projesinin Aşamaları Nedir ?

Mayer kendisine başvuranların taleplerini aşağıdaki sıralamada çözer.
Çözümün tanımlanması,
Çözümde çalışması gereken personel,
Projelendirme,
Uygulama örnekleri,
Genel ve özel şartlar,
Projenin uygulanabilirliği,
Bütçelendirme
Proje üreten firma kimliğiyle ve uzun yılların tecrübesiyle farklı bir kulvarda yeralan Mayer, her zaman sektörünün öncü firması olmuştur.